Cześć, mam na imię Kamil.

W kwestii jedzenia, nie byłem zbyt wybrednym dzieckiem. Oczywiście najbardziej uwielbiałem wszelkiego rodzaju słodycze. W pewnym momencie, będąc nastolatkiem o dość krągłych kształtach, podjąłem decyzję, że czas na serio zadbać o swoje ciało. Od zawsze kochałem sport, więc aktywność fizyczna nigdy nie była dla mnie problemem. Było nim odżywianie. Skłoniło mnie to do poszukiwań odpowiedzi na pytanie co jeść, aby wyglądać i czuć się dobrze. Stosowałem różne plany żywieniowe, które ograniczały tłuszcze lub węglowodany. Bardzo skrupulatnie liczyłem kalorie. Popadałem w skrajności. Odmawiałem sobie, nawet okazjonalnie, czegokolwiek co zawierało dodatek cukru. Trwało to ponad 5 lat. Na zdjęciach z tamtego okresu widzę, że wcale nie wyglądałem dobrze. Było to jednak doświadczenie, które uświadomiło mi, że skrajne ograniczenia w żywieniu nie mają sensu. Większość rzeczy w naszym życiu potrzebuje zachowania równowagi. To właśnie jakość i ilość tego co jemy na co dzień, a nie od święta, rzutuje na to w jakiej formie fizycznej i psychicznej jesteśmy.

Z branżą spożywczą związałem się zupełnie przypadkowo, jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Kilka lat pracy w tym sektorze rynku pokazało mi słabości, które cechują większość potężnych firm. Zdałem sobie sprawę, że jakość tego co zawiera opakowanie nie jest tutaj nawet na drugim planie. Liczy się marketing i budowanie wizerunku, który przykryje wszelkie niedoskonałości samego produktu. Większość korporacji woli zainwestować w twarz, która będzie ten produkt promować. Często manipulując i wykorzystując nieświadomość klientów. To jeden z tych elementów, które przyczyniły się do chęci wyrażenia sprzeciwu i stworzenia czegoś po swojemu.

Prace nad ROZKVITem rozpoczęły się na początku 2020 roku. Priorytetem było opracowanie produktów najwyższej jakości, a co za tym idzie, wyszukanie odpowiednich surowców. Szybko okazało się, że gwarancję ich pochodzenia i właściwości może zapewnić jedynie rolnictwo ekologiczne. Nie zastanawiając się zbyt długo, zdecydowałem o przeprowadzeniu certyfikacji.  

Żaden produkt z logo ROZKVIT nie udaje czegoś, czym nie jest. Każdy następny również taki będzie. Prawdziwy. Wierzę, że szacunek do ludzi, jedzenia i przyrody to wartości, które nam wszystkim przyniosą nieustanny ROZKVIT!

about-us-img
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło