z dodatkami

Uwielbiasz kremy orzechowe z dodatkami? My również! Dlatego łączymy najlepsze ekologiczne orzechy z najwyższej jakości składnikami. Spróbuj naszej pasty z orzechów nerkowca z dodatkiem słonego karmelu, chrupiących orzechów laskowych z belgijską czekoladą, a możesz to właśnie krem z dodatkiem borówek i orzechów makadamia skradnie Twoje serce? Wszystkie nasze pasty orzechowe są wegańskie, bezglutenowe, posiadają certyfikat żywności ekologicznej i nie zawierają białego cukru. Za słodycz w naszych kremach odpowiada prawdziwa belgijska czekolada, cukier kokosowy lub erytrytol. Dzięki temu wszystkie nasze masła orzechowe mają niski indeks glikemiczny. 

Aktywne filtry

Zdrowy krem orzechowy.

Mogłoby się zdawać, że każdy krem orzechowy jest produktem wartościowym i prozdrowotnym. Nic bardziej mylnego. Ludzi, którzy chcą się dobrze i zdrowo odżywiać nieustannie przybywa, co bardzo nas cieszy. Niestety wiele firm widzi w tym źródło potencjalnego zysku, bazując na nieświadomości osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze zbilansowaną i jakościową dietą. Warto prześledzić składy większości kremów orzechowych oznaczonych jako "FIT", "BEZ DODATKU CUKRU", czy "EKO". Nie znaleźliśmy kremu, który ma w składzie więcej niż 30% orzechów. Dlaczego? Przy masowej produkcji i sprzedaży zwyczajnie się to nie opłaca. Taki krem orzechowo-kakaowy składa się głównie ze słodzika w postaci maltitolu, oleju shea lub rzepakowego, a orzechy i kakao stanowią tam najczęściej od kilku do kilkunastu procent. Zdrowy krem orzechowy to taki, który faktycznie jest orzechowy tzn. jego objętość nie jest zwiększana żadnym innym tłuszczem. Nasze BIO kremy orzechowe to realnie zdrowe produkty, produkowane wyłącznie na bazie najwyższej jakości orzechów i dodatków. Ich domeną jest krótki i czytelny skład. Na etykietach naszych produktów zawsze znajdziesz dokładny udział procentowy każdego ze składników, abyś miał pewność co dokładnie zostało umieszczone w słoiku. Wybierając ROZKVIT stawiasz na realnie zdrowe jedzenie.

Certyfikowane BIO kremy orzechowe.

Wszystkie nasze kremy i masła orzechowe to certyfikowane produkty ekologiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasze pasty orzechowe są w 100% naturalne, a orzechy, z których zostały wyprodukowane wolne od pestycydów i pełne witamin oraz minerałów. Po czym poznać, że produkt jest ekologiczny? Na etykiecie takiego produktu powinien znajdować się euroliść, czyli europejski symbol rolnictwa ekologicznego, ale przede wszystkim ekologiczne masło orzechowe poznasz po unikatowym i w pełni naturalnym smaku ;-). Zrób zakupy w naszym sklepie i przekonaj się czym są realnie zdrowe kremy orzechowe.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło