Pasta orzechowa / masło orzechowe

Ekologiczne pasty orzechowe z naszej oferty to prawdziwy dar natury. Dlaczego? Te produkty to wynik naszego sposobu myślenia na temat jedzenia. Uważamy, że wyłącznie na zdrowej i różnorodnej glebie, która na nie jest sztucznie nawożona, mogą wyrosnąć rośliny, z których żywność będzie realnie zdrowa. Organiczne produkty z naszej oferty to takie, których nie znajdziesz w konwencjonalnym supermarkecie. Przeczytaj więcej informacji na temat tego, czym jest prawdziwe masło orzechowe!

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Masło orzechowe BIO — co to jest?

Żywność ekologiczna to produkty, które są nie tylko zdrowe, ale również pyszne. Ogromną wagę przykładamy bowiem do pochodzenia surowców i to właśnie tym różnimy się od konwencjonalnych supermarketów. Zdrowe masło orzechowe to produkt, który jest pozbawiony sztucznych i dodatkowych składników. Cała jego produkcja przebiega od samego początku do końca pod naszym czujnym okiem. W związku z tym nie spotkasz tutaj substancji, takich jak choćby olej palmowy, wzmacniacze smaku, a także konserwanty.

Bio masło orzechowe doskonale sprawdzi się na przykład w towarzystwie grzanek, krakersów, wafli ryżowych, naleśników, omletów, a także tradycyjnego pieczywa. Wiele osób używa go również jako dodatek do ciast, ciasteczek oraz naleśników. Ekologiczne pasty orzechowe to kategoria produktów, które są nie tylko pyszne, ale również zdrowe. Najczęściej są one wytwarzane z orzeszków arachidowych (ziemnych), choć to niejedyne rozwiązanie. Orzeszki ziemne nie są orzechami. Tak naprawdę należą bowiem do rodziny bobowatych.

W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w naturalne masło orzechowe, którego głównymi składnikami są również:

  • ○ orzechy laskowe,
  • ○ orzechy nerkowca,
  • ○ pistacje,
  • ○ migdały.

Na rynku można znaleźć mnóstwo produktów "bez dodatku cukru", których skład jest przepełniony wieloma przetworzonymi składnikami i tłuszczami niskiej jakości. Warto pamiętać, że brak dodatku cukru bezwzględnie nie powoduje, że dany produkt jest zdrowy. Sporo pracy włożyliśmy w odnalezienie odpowiednich surowców, ale dzięki temu bio sklep online gwarantuje ich odpowiednie pochodzenie oraz właściwości.

Pasta orzechowa EKO — wpływ na organizm człowieka

Masło orzechowe tylko wtedy można nazwać prawdziwym, gdy nie zawiera ono szkodliwych substancji chemicznych. Doskonałym przykładem takiego produktu jest pasta orzechowa z naszej oferty. Dzięki jej spożywaniu możesz być pewien między innymi bogactwa przeciwutleniaczy. W związku z tym możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie enzymów i zwalczanie niebezpiecznych wolnych rodników. To również masło orzechowe eko jest doskonałym źródłem witamin, minerałów oraz błonnika. Naukowcy niejednokrotnie stwierdzali, że skład takiego produktu redukuje ryzyko pojawienia się między innymi nowotworów.

Włączenie ekologicznego masła orzechowego do codziennego żywienia to również sposób na przeciwdziałanie zbyt wysokiemu cholesterolowi. Nasze produkty są także bogate w potas oraz tłuszcze nienasycone. Zdrowie serca również idzie zatem w parze z naturalnym masłem orzechowym, jak i całą filozofią żywienia opartą o surowce, które pochodzą ze sprawdzonych i certyfikowanych upraw. Czy można tak powiedzieć o produktach z konwencjonalnych supermarketów, które teoretycznie są dietetyczne? Absolutnie nie! Dieta fit jest wyłącznie sloganem marketingowym, nawet jeśli masło orzechowe jest dobre w diecie to chemiczne dodatki skutecznie burzą równowagę w organizmie.

Pasta orzechowa — dlaczego sklep internetowy ROZKVIT?

Wiele argumentów przemawia za tym, aby zakupić u nas produkty w tej kategorii. Masło orzechowe naturalne z naszej oferty to jedzenie, które swoim składem pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych artykułów. Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym zawsze na pierwszym planie jest szacunek do ludzi, jedzenia, a także do przyrody. Certyfikacja produktów BIO nie jest przypadkowa. Chętnie opowiemy Ci więcej o naszym podejściu do produkcji żywności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło